Referent w Biurze Karier

Miejsce pracy Toruń
Województwo Toruń
Zakres obowiązków
  • organizacja praktyk zawodowych dla studentów (udzielanie informacji o procesie realizacji praktyk, przygotowywanie dokumentacji związanej z praktykami, przyjmowanie dokumentacji, współpraca z praktykodawcami)
  • realizacja projektów związanych z rozwojem zawodowym studentów
  • organizacja staży dla studentów
  • współpraca z pracodawcami oraz podmiotami zewnętrznymi, w zakresie niezbędnym do organizacji praktyk zawodowych, staży oraz pośrednictwa pracy
  • przygotowywanie spotkań Komisji ds. Jakości Kształcenia
  • budowanie i prowadzenie bazy pracodawców oraz studentów i absolwentów zainteresowanych wsparciem Biura Karier
  • współorganizacja szkoleń, warsztatów i innych działań z pracodawcami
  • obsługa studentów polskojęzycznych i anglojęzycznych
  • archiwizacja dokumentacji
  • opracowanie i publikowanie informacji w Extranecie, na stronie internetowej i w mediach społecznościowych promujących działania Biura Karier
Poszukiwane kompetencje
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe (preferowane doświadczenie w pracy w szkolnictwie wyższym, oświacie)
  • dobra znajomość środowiska MS Office
  • umiejętność współpracy w zespole
  • otwartość na zmiany
  • gotowość do pracy w weekendy
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity w postaci dodatkowych dni wolnych w roku kalendarzowym (Dni Kanclerskie)
  • atrakcyjne dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń językowych
  • udział w szkoleniach i projektach wewnętrznych
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego bliskich oraz grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
Data ostatniej modyfikacji 5 sierpnia 2020